Утеплене нержавіюче коліно під кутом 45° діаметр 150/220 мм призначено для з"єднання труб і повороту лінії димоходу під кутом 45 градусів.
Внутрішній діаметр 150 мм з нержавіючої сталї, товщиною 1 мм
Зовнішній діаметр 220 мм із оцинкованої сталі, товщіною 0,5 мм.
Внутрішній діаметр 150 мм з нержавіючої сталї, товщиною 1 мм
Зовнішній діаметр 220 мм із оцинкованої сталі, товщіною 0,5 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість стінок димоходу | Двостінний |
| Марка сталі димаря | AISI 201 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Матеріал утеплювача | Вермикуліт |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Вентиляційні системи, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр виробу | 220 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліно (відвід) круглих каналів | Нержавіюча сталь, 45 градусів, Діаметр 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 053 ₴



