

Витяжний вентилятор Awenta KWS 100 + панель під плитку PI100
1 698 ₴
- В наявності
- Код: KWS100/PI100
Вентилятор призначений для постійної або періодичної витяжної вентиляції в санвузлах, кухнях, коморах, гардеробних, кімнат відпочинку, магазинах, в офісах і т. п.
Корпус і крильчатка виконані з високоякісного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Особливистю даного вентиляторя є лицьва панель, на яку можна наклеїти Вашу плитку.
Надійний двигун з низьким енергоспоживанням, призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
Двигун обладнаний підшипниками для збільшення терміну служби(приблизно 40000 робочих годин) і встановлення вентилятора під будь-яким кутом.
Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення( в комплект не входить).
Вентилятор можна встановити безпосередньо в отвір шахти.
При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів, пластикових круглих або плоских каналів.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Настінний |
| Витрата повітря | 75 куб.м/год |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 156 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Глибина | 77 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
- Ціна: 1 698 ₴



