Вентилятор витяжний VENTS АСЕ 125, чорний глянцевий
2 571 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Осьовий енергозберігаючий вентилятор АСЕ 125 + декоративна панель ФПA 180/125 Gias-1 biack використовується для постійної або періодичної вентиляції в ванних кімнатах, санвузлах, кухнях та інших побутових приміщеннях.
- Максимальна витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат.
- Корпус і крильчатка виготовлені з пластику ABS, стійкого до ультрафіолетового випромінювання.
- Декоративна лицьва панель виготовлена із скла чорного кольору.
- Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує велике споживання повітря і низький рівень шуму.
- Вентилятор обладнаний зворотним клапаном спеціальної конструкції, для запобігання зворотнього потоку повітря при вимкненому вентиляторі.
- Вихідний патрубок вентилятора обладнаний спеціальними випрямлячами потоку повітря, які знижують турбулентність, збільшують напір повітря і сприяють зниженню рівня шуму.
- Надійний двигун на підшипниках з мінімальною енергією 17 W.
- Двигун встановлюється на гумових вібропоглинальних вставках для поглинання вібрацій двигуна і забезпечення безшумної роботи вентилятора.
- Підшипники не вимагають технічного обслуговування і містять достатньо мастила для всього терміну дії двигуна (понад 40 000 годин непрацездатної роботи).
- Вентилятор встановлюється безпосередньо в вентиляційній шахті.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
- Може використовуватися для стельового монтажу.
- При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітропроводів, пластикових вентиляційних каналів.
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення (купується окремо).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 160 куб.м/год |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Споживана потужність | 17 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.45 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 124 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зворотний клапан | Так |
| Чорний | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 571 ₴








