Труба димоходу d150/220 мм нержавіюча сталь (всередині) в нержавійці (зовні) довжиною 1 м.
Товщина внутрішньої нержавійки 1 мм.
Діаметр внутрішньої труби 150 мм.
Діаметр зовнішньої труби 220 мм.
Двохстінні димоходи складаються з трьох шарів: перший шар (внутрішній) з кислотостійкої нержавіючої сталі, другий шар - утеплювач, третій шар (зовнішній) - нержавіюча сталь. Таким чином, двохстінний димар - це димохід утеплений і він може використовуватися не тільки всередині, але і зовні будівель.
Ізоляція перешкоджає охолодженню внутрішньої труби і зниження тяги через промерзання. Завдяки їй димар швидко нагрівається і тим самим ефективно виконує функцію димовідводу.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СТАЛЕВИХ ДИМАРІВ
- Надійна міцність сталевого димаря - надійно захищений від руйнівного впливу конденсату, стійкий до корозії
- Сталевий димар підходить для котлів та печей будь-якої модифікації
- Мінімальне утворення сажі на гладкій поверхні димового каналу, легко чистити
- Простота складання, обслуговування та транспортування
- Висока теплоізоляція утепленого сталевого димаря
ПЕРЕВАГИ
- Легка конструкція ( не вимагає фундаменту)
- Можливість монтажу безпосередньо над каміном
- Займає менше місця (для димоходу 150 мм - зовнішній діаметр 220 мм)
- Можливість відхилення димоходу від вертикалі, якщо необхідно обігнути перешкоду
- Стійкий до впливу вологи та агресивних кислот
- Стійкий до постійної температурі 750°
- Стійкий до горіння золи (понад 1000°)
- Швидко нагрівається (швидко досягає робочої температури і необхідної тяги)
- Швидкий монтаж
Товщина внутрішньої нержавійки 1 мм.
Діаметр внутрішньої труби 150 мм.
Діаметр зовнішньої труби 220 мм.
Двохстінні димоходи складаються з трьох шарів: перший шар (внутрішній) з кислотостійкої нержавіючої сталі, другий шар - утеплювач, третій шар (зовнішній) - нержавіюча сталь. Таким чином, двохстінний димар - це димохід утеплений і він може використовуватися не тільки всередині, але і зовні будівель.
Ізоляція перешкоджає охолодженню внутрішньої труби і зниження тяги через промерзання. Завдяки їй димар швидко нагрівається і тим самим ефективно виконує функцію димовідводу.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СТАЛЕВИХ ДИМАРІВ
- Надійна міцність сталевого димаря - надійно захищений від руйнівного впливу конденсату, стійкий до корозії
- Сталевий димар підходить для котлів та печей будь-якої модифікації
- Мінімальне утворення сажі на гладкій поверхні димового каналу, легко чистити
- Простота складання, обслуговування та транспортування
- Висока теплоізоляція утепленого сталевого димаря
ПЕРЕВАГИ
- Легка конструкція ( не вимагає фундаменту)
- Можливість монтажу безпосередньо над каміном
- Займає менше місця (для димоходу 150 мм - зовнішній діаметр 220 мм)
- Можливість відхилення димоходу від вертикалі, якщо необхідно обігнути перешкоду
- Стійкий до впливу вологи та агресивних кислот
- Стійкий до постійної температурі 750°
- Стійкий до горіння золи (понад 1000°)
- Швидко нагрівається (швидко досягає робочої температури і необхідної тяги)
- Швидкий монтаж
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість стінок димоходу | Двостінний |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Матеріал утеплювача | Вермикуліт |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Вентиляційні системи, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр виробу | 220 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 531 ₴




