Осьовий однофазний вентилятор використовується для припливу або витяжки повітря на заводах, складах, птахофермах, магазинах, актових залах, кінотеатрах, красильнях і інших житлових і нежитлових приміщеннях.
Конструкція вентилятора виконана з металу круглої форми.
Асинхронний однофазний двигун. Вбудована тепловий захист з автоматичним
перезапуском. Мотор оснащений підшипниками ковзання. клас захисту двигуна IP 44
Вентилятор комплектується двома захисними металевими гратами.
Вентилятор встановлюється на поверхню стіни за допомогою квадратної пластини.
Електричне підключення здійснюється через клемну коробку.
Електричне підключення повинно виконуватися за схемою, зазначеної
на клемній коробці.
Застосування
* Витяжні і припливно-витяжні системи вентиляції різних приміщень.
* Може використовуватися в холодильній техніці для охолодження компресорних
і конденсаторних блоків.
РОЗМІР
ХАРАКТЕРИСТИКИ

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 8 кг |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 30 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.23 кВт |
| Продуктивність | 5500 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Багатозональний |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Частота обертання | 1440 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Bahcivan (Туреччина) |
| Вентилятор з круглою решіткою | Діаметр 500 мм |
| Чорний | 500 мм |
- Ціна: 6 720 ₴





