
Коліно 90* d 125 мм із нержавіючої сталі 0,5 мм AISI 201
430 ₴
- В наявності
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коліно 90*d125 мм є одним із основних димохідних елементів. Призначено для з'єднання труб та повороту лінії димоходу на кут 90 градусів. В основному одностінні елементи призначені для прокладання димового каналу всередині приміщень, гільзування цегляного димоходу, а також для прокладання вентиляційних каналів.
Для виготовлення використовується нержавіюча сталь марки AISI 201.
Товщина нержавіючої сталі 0,5 мм.
Для виготовлення використовується нержавіюча сталь марки AISI 201.
Товщина нержавіючої сталі 0,5 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Марка сталі димаря | AISI 201 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Вентиляційні системи, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліно (відвід) круглих каналів | Нержавіюча сталь, 90 градусів, Діаметр 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴



