

Витяжний вентилятор VENTS 100 Д К с обратным клапаном
855 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 100 Д К
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжний вентилятор Вентс 100 Д з продуктивністю 95 м куб.час, призначений для постійної або періодичної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Для монтажу в вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводом.
КОНСТРУКЦИЯ
- Тонка лицьова панель - 6,5 мм.
- Сучасний дизайн і естетичний зовнішній вигляд.
- Корпус і крильчатка виготовлені з високоякісного і міцного АВС пластику, стійкого до ультрафіолетового випромінювання.
- Конструкція крильчатки підвищує ефективність вентилятора і термін дії двигуна.
- В комплект поставки додається зворотній клапан, зихисна сітка проти комах.
- Степінь захисту IP 34.
ДВИГУН
- Надійний двигун з низькими затратами енергії.
- Призначено для безперервної роботи і не потребує обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегрівання.
КЕРУВАННЯ
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення.
- Вимикач вкомплект невходить.
МОНТАЖНІ ОСОБЛИВОСТІ
- Вентилятор встановлюється безпосередньо в вентиляційній шахти
- При віддаленому розташуванню вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітропроводів або пластикових каналів.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
- Може використовуватися для стельового монтажу.
РОЗМІРИ

| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| D | 100 мм |
| B | 150 мм |
| H | 120 мм |
| L | 108,5 мм |
| L1 | 12,5 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 95 куб.м/год |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.58 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зворотний клапан | Так |
| Чорний | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴



