Даховий камінний вентилятор Вентс ВКТ 4Е 250
50 140 ₴
- Під замовлення
- Код: ВКТ 4Е 250
Відправка з 06 квітня 2026Дахний витяжний камінний вентилятор для посилення тяги витяжки димових газів.
Продуктивність 1000 м3/год.
ЗАСТОСУВАННЯ
Вентилятори призначені для посилення тяги та витяжки димових газів із температурою до 200 °C упродовж 5 годин.
Використовуються для витяжки гарячого диму з камінів, печей, відкритого вогню. Також можуть використовуватися для стандартної періодичної або постійної витяжної вентиляції.
КОНСТРУКЦИЯ
Корпус вентилятора виготовлений з поцинкованої сталі з полімерним покриттям, яке забезпечує стійкість до атмосферних впливів та агресивного середовища. Вентилятор обладнаний захисною решіткою від випадкових дотиків і потрапляння сторонніх предметів.
МОНТАЖ
Вентилятор монтується на даху на верхній частині димоходу. Необхідно передбачити доступ для обслуговування вентилятора.
ЛЕКТРОДВИГАЛЬНИЙ
Вентилятор обладнаний однофазним асинхронним двигуном на кулькопідшипниках, які забезпечують тривалу та безперервну роботу. Двигун обладнаний вбудованим тепловим захистом і винесений із потоку перемішуваного повітря. Відсік, у якому розміщений двигун, ізольований від потоку гарячого повітря й обладнаний вентиляційними отворами, які забезпечують циркуляцію повітря та відведення тепла. Спеціальне робоче колесо з назад загнутими лопатками мінімізує налипання сажі та кіптяви, що полегшує експлуатацію й обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Продуктивність | 1000 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Даховий |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Частота обертання | 1500 об/хв |
| Частота струму | 60 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 434 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 96 |
- Ціна: 50 140 ₴



