Рекуператор VENTS Breezy 160-E з Wi-Fi модулем
14 499 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Breezy 160-E
Breezy - це сучасне й ефективне рішення для забезпечення комфортного мікроклімату та необхідного повітрообміну в житлових і громадських приміщеннях.
Особливості:
- Одночасне подавання та витяжка повітря через один отвір у зовнішній стіні;
- виріб пристосований до низьких температур завдяки електричному нагрівачу, розміщеному в припливному каналі;
- низький рівень шуму;
- високоефективний мідний рекуператор з антибактеріальними властивостями допомагає заощаджувати на опалюванні та кондиціонування: повітря надходить теплим узимку та прохолодним літом;
- сучасний дизайн внутрішнього блока, який розділяє напрямок припливного та витяжного повітря, запобігає змішуванню та циклічному видаленню свіжого повітря, яке щойно надано;
- інтелектуальна система керування та сучасний дисплей дають змогу бачити всю інформацію про роботу пристрою на внутрішній панелі в режимі реального часу;
- простий монтаж;
- 2 роки гарантії;
- багатофункціональний мобільний застосунок дає змогу настроювати та керувати Breezy, а також отримувати статистику якості повітря.
ФУНКЦІЇ

- 3 швидкості, які налаштовуються окремо для подавання та витяжки повітря
- Робочі режими: вентиляція, тільки приплив, тільки витяжка, автоматичний режим (робота за датчиками якості повітря)
- Датчики температури повітря: зовнішнього, припливу, витяжки та в приміщенні
- Дистанційне керування пристроєм за допомогою IR-пульта або смартфона через WI-FI
- Функціональний мобільний застосунок із голосовим керуванням, хмарним сервісом і статистикою рівня якості повітря
- Захист від замерзання й електричний нагрівач для підтримання комфортної температури припливу повітря
- Користувацький режим: нічний, турбо або тижневий розпис
Принцип роботи:

- Одночасно подає та виводить повітря через одін отвір в стіні
- Створює збалансовану вентиляцію
- Зменшує втрати тепла через вентиляцію за рахунок рекуперації тепла
Конструкція

- Жалюзі
- Багатофункціональна панель
- Фільтр (2 шт.) ISO Coarse (G3)>50%
- Високоефективні вентилятори зі спеціальною формою крильчатки
- Роздільник потоків
- Мідний рекуператор з антибактеріальними властивостями та ефективністю до 97%
- Електричні нагрівачі
- Зовнішній ковпак
МІДНИЙ РЕКУПЕРАТОР

Переваги:
- використання високоякісної міді гарантує чималі показники теплопровідності й антисептичні властивості
- ноу-хау у формі хвилястих ребер неабияк збільшує поверхню дотику для максимальної ефективності;
- нова та сучасна автоматизована лінія з виробництва рекуператорів забезпечує стабільну якість;
- конструкція рекуператора має низький опір повітрю, а тому вентилятори споживають менше електроенергії та створюють менше шуму;
- швидко та зручно обслуговувати та мити в домашніх умовах.
ОБСЛУГОВУВАННЯ РЕКУПЕРАТОРА ВЕНТС БРІЗІ
1. Зніміть панель рекуператора.
2. Вийміть фільтр.
3. Промийте фільтр теплою водою з милом.
4. Ретельно промийте фільтр теплою водою.
5. Висушіть фільтр в горизонтальному положенні.
6. Поставте фільтр на місце.
Дотримуючись цих простих інструкцій, Ви забезпечите правильне встановлення та єфективне функціонування рекуператора, а також підтримаєте його в хорошому стані для максимального комфорту та якості повітря у Вашому приміщенні.
Технічні характеристики:
| Параметр | Breezy 160-Е |
| Продуктивність, м3/час | 90 |
| Ефективність рекуперації, % | < 97 |
| Споживча потужність, Вт | 5-22 |
| Рівень звуклвого тиску LpA на відст. 3 м, дБА | 35 |
| Потужність електричного нагрівача, Вт | 100 |
| Температура переміщуваного повітря, °С | -30...+50 |
| Звукоізоляція згідно DIN EN ISO 10140-2: 1010, дБА | 40 |
| Класифікація чутливості потоку повітря до перепадів різниці тиску відповідно до EN 13141-8 | S2 |
| Класифікація внутрішньої та зовнішньої нерметичності відповідно до EN 13141-8 | D2 |
| Рекомендована житлова площа жітлового приміщення, м2 | До 35 |
| SEC-клас | А+ |
| Рекомендована мінімальна товщина стіни, мм |
400 |

https://vents.ua/download/breezy-manual-13543.pdf
https://vents.ua/download/breezy-datasheet-13544.pdf
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Продуктивність | 90 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Частота струму | 50 Гц |
| Стан | Нове |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 22 Вт |
| Телескопічний канал | |
| Мінімальна довжина каналу | 439 мм |
| Діаметр каналу | 162 мм |
- Ціна: 14 499 ₴













