Вентилятор вытяжной Вентс Касто 150 Л малошумний на підшипниках
2 180 ₴
- В наявності
- Код: Касто 150
Осьовий вентилятор Вентс Касто 150 з низьким рівнем шуму та енергоспоживання для витяжної вентиляції з продуктивністю 255 м3/година.
Використання:
Постійна або періодична витяжна вентиляція санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Вентиляція приміщень із високими вимогами до рівня шуму.
Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами діаметром 150 мм.
Конструкція:
Корпус та крильчатка виготовлені з високоякісного та міцного пластику, стійкого до УФ-випромінювання.
Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки забезпечує високу продуктивність за низького рівня шуму.
Вентилятор обладнано зворотним клапаном спеціальної конструкції для запобігання зворотному потоку повітря при вимкненому вентиляторі.
Вихідний патрубок вентилятора обладнано спеціальними випрямлячами потоку повітря, які зменшують турбулентність, збільшують тиск повітря і сприяють зменшенню рівня шуму.
Електродвигун:
Надійний двигун із мінімальним енергоспоживанням від 28 Вт.
Призначений для безперервної роботи та не потребує обслуговування.
Обладнано захистом від перегріву.
Монтажні особливості:
Вентилятор монтується безпосередньо в отвір вентиляційної шахти.
При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів.
Кріпитися до стіни за допомогою шурупів.
Може використовуватись для стельового монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.97 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 28 Вт |
| Витрата повітря | 255 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 206 мм |
| Глибина | 112 мм |
| Розмір патрубка | 149 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 150 мм |
- Ціна: 2 180 ₴








