Осьовий енергозберігаючий вентилятор 125 АСЕ Т використовується для постійної або періодичної вентиляції у ванних кімнатах, санвузла, кухнях та інших побутових приміщеннях.
Максимальна витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат.
Корпус і крильчатка виготовлені з пластику ABS, стійкого до ультрафіолетового випромінювання.
Конструкция:
- Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує велике споживання повітря і низький рівень шуму.
- Вентилятор обладнаний вбудованим таймером затримки, який дозволяє вентилятору працювати від 2 до 30 хвилин після зупинки його вимикачем.
- Вихідний патрубок вентилятора оснащений спеціальними випрямлячами потоку повітря, які знижують турбулентність, збільшують напір повітря і сприяють зниженню рівня шуму.
- Надійний двигун на підшипниках з мінімальною енергією 17 W.
- Двигун встановлюється на гумових вібропоглинальних вставках для поглинання вібрацій двигуна і забезпечення безшумної роботи вентилятора.
- Підшипники не потребують технічного обслуговування і містять достатньо мастила для всього терміну дії двигуна (понад 40 000 годин безперервної роботи.
Вентилятор встановлюється безпосередньо в вентиляційній шахті.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Може використовуватися для стельового монтажу.
При віддаленому розташуванні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітропроводів або пластикових каналів.
Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення (купується окремо).

| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| D | 124 мм |
| L | 85 мм |
| B | 180 мм |
| L1 | 37 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 160 куб.м/год |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Споживана потужність | 17 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 124 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зворотний клапан | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 343 ₴




