Витяжний вентилятор Вентс 125 Д Л з продуктивністю 176 м куб.час, призначений для постійної або періодичної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Для монтажу в вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводом.
КОНСТРУКЦИЯ
- Тонка лицьова панель - 6,5 мм.
- Сучасний дизайн і естетичний зовнішній вигляд.
- Корпус і крильчатка виготовлені з високоякісного і міцного АВС пластику, стійкого до ультрафіолетового випромінювання.
- Конструкція крильчатки підвищує ефективність вентилятора і термін дії двигуна.
- Захисна сітка від комах.
- Степінь захисту IP 34.
ДВИГУН
- Надійний двигун з низькими затратами енергії.
- Двигун обладнано пидшипниками кочення для збільшення терміну служби (пріблізно 40 тис. годин) та монтажу вентилятора під будь-яким кутом.
- Призначено для безперервної роботи і не потребує обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегрівання.
КЕРУВАННЯ
Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення.
МОНТАЖНІ ОСОБЛИВОСТІ
- Вентилятор встановлюється безпосередньо в вентиляційній шахти
- При віддаленому розташуванню вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітропроводів або пластикових каналів.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
- Може використовуватися для стельового монтажу.
РОЗМІРИ

| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| D | 125 мм |
| B | 176 мм |
| H | 140 мм |
| L | 114 мм |
| L1 | 12,5 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 176 куб.м/год |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.74 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 176 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 528 ₴








