
Труба утеплена d 160/220 нерж/оц 0,25 м; 0,5 мм AISI 304
595 ₴
- Під замовлення
Відправка з 06 квітня 2026Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Труба димоходу d160/220 мм нержавіюча сталь (всередині) в оцинковці (зовні) довжиною 0,25 м.
Товщина внутрішньої нержавіючої сталі 0,5 мм.
Діаметр внутрішньої труби 160 мм.
Діаметр зовнішньої труби 220 мм.
Двостінні димарі складаються з трьох шарів: перший шар (внутрішній) із кислотостійкої нержавіючої сталі, другий шар – утеплювач, третій шар (зовнішній) – оцинкована сталь. Таким чином, двостінний димар - це утеплений димар і він може використовуватися не тільки всередині, але і зовні будівель.
Ізоляція перешкоджає охолодженню внутрішньої труби та зниженню тяги через промерзання. Завдяки їй димар швидко нагрівається і тим самим ефективно виконує функцію димовідведення.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СТАЛЬНИХ ДИМОХОДІВ
- Надійна міцність сталевого димоходу - надійно захищений від руйнівної дії конденсату, стійкий до корозії.
- Сталевий димар підходить для котлів та печей будь-якої модифікації.
- Мінімальна освіта сажі на гладкій поверхні димового каналу, легко чистити
- Простота складання, обслуговування та транспортування
- Висока теплоізоляція утепленого сталевого димоходу
ПЕРЕВАГИ
- Легка конструкція (не вимагає фундаменту)
- Можливість монтажу безпосередньо над каміном
- Займає менше місця (для димаря 160 мм – зовнішній діаметр 220 мм)
- Можливість відхилення димоходу від вертикалі, якщо необхідно обігнути перешкоду
- Стійкий до впливу вологи та агресивних кислот
- Стійкий до постійної температури 750 °
- Стійкий до горіння золи (понад 1000°)
- Швидко нагрівається (швидко досягає робочої температури та необхідної тяги)
- Швидкий монтаж
Товщина внутрішньої нержавіючої сталі 0,5 мм.
Діаметр внутрішньої труби 160 мм.
Діаметр зовнішньої труби 220 мм.
Двостінні димарі складаються з трьох шарів: перший шар (внутрішній) із кислотостійкої нержавіючої сталі, другий шар – утеплювач, третій шар (зовнішній) – оцинкована сталь. Таким чином, двостінний димар - це утеплений димар і він може використовуватися не тільки всередині, але і зовні будівель.
Ізоляція перешкоджає охолодженню внутрішньої труби та зниженню тяги через промерзання. Завдяки їй димар швидко нагрівається і тим самим ефективно виконує функцію димовідведення.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СТАЛЬНИХ ДИМОХОДІВ
- Надійна міцність сталевого димоходу - надійно захищений від руйнівної дії конденсату, стійкий до корозії.
- Сталевий димар підходить для котлів та печей будь-якої модифікації.
- Мінімальна освіта сажі на гладкій поверхні димового каналу, легко чистити
- Простота складання, обслуговування та транспортування
- Висока теплоізоляція утепленого сталевого димоходу
ПЕРЕВАГИ
- Легка конструкція (не вимагає фундаменту)
- Можливість монтажу безпосередньо над каміном
- Займає менше місця (для димаря 160 мм – зовнішній діаметр 220 мм)
- Можливість відхилення димоходу від вертикалі, якщо необхідно обігнути перешкоду
- Стійкий до впливу вологи та агресивних кислот
- Стійкий до постійної температури 750 °
- Стійкий до горіння золи (понад 1000°)
- Швидко нагрівається (швидко досягає робочої температури та необхідної тяги)
- Швидкий монтаж
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість стінок димоходу | Двостінний |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Матеріал утеплювача | Вермикуліт |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Вентиляційні системи, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр виробу | 220 мм |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴



