Утеплене неіржавіюче коліно під кутом 45° діаметр 120/180 призначене для з'єднання труб і повороту лінії димоходу під кутом 45 градусів.
Внутрішній діаметр 120 мм із нержавіючої сталі завтовшки 0,5 мм
Зовнішній діаметр 180 мм із нержавіючої сталі завтовшки 0,5 мм
Внутрішній діаметр 120 мм із нержавіючої сталі завтовшки 0,5 мм
Зовнішній діаметр 180 мм із нержавіючої сталі завтовшки 0,5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість стінок димоходу | Двостінний |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Матеріал утеплювача | Вермикуліт |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Вентиляційні системи, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр виробу | 180 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліно (відвід) круглих каналів | Нержавіюча сталь, 45 градусів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 877 ₴



