Припливний клапан MARLEY із захистом від пилу та цвілі і промерзання.
Особливість:
Особливість:
- свіже повітря в приміщенні без обов'язкового провітрювання через необхідність відкриття вікон і відповідно втрати тепла
- відсутність конденсату в приміщенні, вуличного шуму та пилу
- очищення повітря за допомогою змінного фільтра - додатковий плюс для алергиків
- елегантна при своїй простоті декоративна панель прикрасить Ваше приміщення
- пристрій перекриття припливу повітря з безступінчатим регулюванням
- можливість герметичного перекриття потоку повітря шляхом закриття внутрішньої панелі
- не потрібно ніякої вбудованої рамки - досить пробуреного за допомогою коронки отвору
- телескопічний канал для стін довжиною від 250 мм до 580 мм (якщо стіни товщі, то потрібно подовжити)
- зовнішній діаметр труби 108 мм
- декоративна панель всередині приміщення 150х150 мм
- зовнішня решітка 140х140 мм з антимоскітною сіткою
- внутрішня декоративна панель може повертатися в діапазоні ± 10° для усунення перекосів при монтажі.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Продуктивність | 30 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Тип провітрювача | Стіновий |
| Рівень шуму | 8 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Телескопічний канал | |
| Діаметр каналу | 108 мм |
| Максимальна довжина каналу | 580 мм |
| Мінімальна довжина каналу | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | З жалюзі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 790 ₴













