Витяжний вентилятор із продуктивністю 100 м куб.год призначений для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь, пральних, гардеробних кімнат та інших побутових приміщень.
- Висока витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат.
- Корпус і крильчатка вентилятора виготовлені з високоякісного та міцного АВС-пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Електродвигун вентилятора призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування. Обладнаний захистом від перегрівання.
- Вентилятор керується кімнатним вимикачем освітлення. Вимикач до комплекту постачання не додається.
- Монтується безпосередньо в проріз вентиляційної шахти. У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахни використовуються гнучкі повітроводи або пластикові круглі або плоскі канали.
- Можна використовувати для стельового монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Витрата повітря | 100 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 755 ₴







