
Конус для димоходу 110/180 нержавійка в нержавійці
684 ₴
- В наявності
- Код: 120/180 нн
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конус для димоходу двостінний нержавійка в нержавіючій сталі 110/180 застосовується для запобігання попадання вологи на шар утеплювача. З'єднується з елементами системи димоходу без додаткових кріплень: "труба в трубу".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стінок димоходу | Двостінний |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Вентиляційні системи, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр виробу | 180 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 684 ₴



