
Витяжний вентилятор Awenta Silent 125 з панелью під плитку, малошумний
1 960 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KWS125/PI125
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор призначений для постійної або періодичної витяжної вентиляції в санвузлах, кухнях, коморах, гардеробних, кімнат відпочинку, магазинах, в офісах і т. п.
- Корпус і крильчатка виконані з високоякісного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Особливістю даного вентилятора є лицьова панель, на яку можна наклеїти Вашу плитку.
- Надійний двигун з низьким енергоспоживанням, призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
- Двигун обладнаний підшипниками кочення для збільшення терміну служби(приблизно 40000 робочих годин) і встановлення вентилятора під будь-яким кутом.
- Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення( в комплект не входить).
- Вентилятор можна встановити безпосередньо в отвір шахти.
- При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів, пластикових круглих або плоских каналів.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 9 Вт |
| Витрата повітря | 145 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 156 мм |
| Розмір патрубка | 123 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор з панеллю під плитку | Діаметр 125 мм |
| Чорний | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 960 ₴



