Ревізійні дверцята 150х150 мм виготовлені з сталі із стійким порошковим покриттям.
Цинкфосфатная обробка гарантує цілісність покриття і забезпечує надійний захист від корозії.
Призначені для установки на стіні або стелі.
Забезпечують швидкий доступ до прихованих вузлів та комунікацій.
Обладнані замком з ключем.
Монтуються просто за допомогою будівельного розчину або клею.

| Модель | H | B | H1 | B2 | H2 | B1 | L |
| ЛМЗ 150х150 | 186,5 | 186,5 | 146,5 | 148,1 | 148,1 | 146,5 | 25 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Білий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Наявність замку | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 186.5 мм |
| Висота люка | 186.5 мм |
| Глибина люка | 25 мм |
| Ширина кришки | 146.5 мм |
| Висота кришки | 146.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409 ₴





