Домовент Тиша Л 150 - Осьові вентилятори з низьким рівнем шуму і енергоспоживанням для витяжної вентиляції з продуктивністю 255 м3/ч.
- Для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
- Корпус і крильчатка виготовлені з АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу забезпечує велику витрату повітря і низький рівень шуму.
- Вентилятор обладнаний зворотним клапаном спеціальної конструкції для запобігання зворотного потоку.
- Надійний двигун на шарикопідшипниках з мінімальним енергоспоживанням. Підшипники не вимагають технічного обслуговування і містять достатню кількість мастила для всього терміну служби двигуна (понад 40000 годин безперервної роботи. Двигун обладнаний захистом від перегріву.
- Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач в комплект не входить.
- Вентилятор встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти. При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітропроводів або пластикових каналів. Кріпитися до стіни за допомогою шурупів.

| Параметр | Величина |
| ØD | 150 мм |
| B | 205 мм |
| L | 112 мм |
| L1 | 23 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 28 Вт |
| Витрата повітря | 255 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 205 мм |
| Глибина | 112 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴



