



Витяжний вентилятор Домовент 100 ЛД В з шнурковим вимикачем
889 ₴
- В наявності
- Код: 100 ЛДВ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Осьовий вентилятор з продуктивністю 88 м3/год для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
- Монтуються у вентиляційні шахти або з'єднуються з гнучкими повітроводами або пластиковими каналами діаметром 100 мм, якщо вентиляційна шахта знаходиться на віддаленій відстані.
- Корпус, крильчатка і лицьова панель виконані з якісного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету. Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність вентилятора і термін служби двигуна.
- Двигун з низьким енергоспоживанням призначений для безперервної роботи. Обладнаний захистом від перегріву.
МОНТАЖНІ ОСОБЛИВОСТІ
- Вентилятор встановлюється в отвір вентиляційної шахти.
- При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітропроводів.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| D | 100 мм |
| B | 152 мм |
| H | 120 мм |
| L | 126 мм |
| L1 | 30 мм |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Витрата повітря | 88 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 152 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴



