Осьовий декоративний вентилятор для витяжної вентиляції з продуктивністю 75 м куб. за годину.
- Призначений для постійної або періодичної вентиляції санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщеннях.
- Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітроводами діаметром 100 мм.
- Корпус, крильчатка і лицьова панель виконані з високоякісного і міцного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Надійний двигун обладнаний підшипниками кочення для збільшення терміну служби і встановлення вентилятора під будь-яким кутом.
- Підшипники не потребують обслуговування і мають запас мастильного матеріалу, достатнього для всього терміну експлуатації.
- Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач в комплект не входить.
| D | A | B | X | Y | W | Z |
| 100 мм | 109 мм | 109 мм | 157 мм | 157 мм | 95 мм | 77 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Витрата повітря | 75 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Підшипник кочення | Так |
| Розміри | |
| Глибина | 77 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 872 ₴



