Витяжна пластикова решітка для декоративного оформлення виходів витяжних вентиляційних систем побутових, громадських будівель. Виготовлена з АБС-пластику.
Призначена для монтажу гнучкого або жорсткого воздуховода d100 мм (від кухонної витяжки над плитою, від вентилятора, який знаходиться на віддаленій відстані від вентиляційної шахти тощо).
МВ 100 Кс обладнана додатковою знімною вентиляційною сіткою з захисною сіткою від комах і девиатором для запобігання зворотного потоку через нижню вентиляційну решітку.
Сітка кріпиться до стіни за допомогою шурупів.

| Модель | B | H | B2 | H2 | D | L | L1 |
| МВ 100 Кс | 182 | 252 | 160 | 226 | 103 | 10 | 45 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 252 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 100 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴



