Каминні вентилятори, призначені для систем розподілу теплого повітря та дають змогу створити повноцінну повітряну опалювальну систему на основі каміна. Така система є оптимальною для обігрівання приміщень будинків із сезонним проживанням, у яких взимку перебувають не постійно. Створення системи нагнітання повітря допомагає швидко та раціонально розподілити тепло від каміна в інші приміщення. Застосовується за температури від 0° до +150 °C.
Конструкція
Конструкція
- Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі з використанням тепло- і звукоізоляційного матеріалу з негорючий мінеральний вати.
- Перфорація корпусу забезпечує внутрішню циркуляцію повітря й охолодження двигуна.
- Вентилятор обладнаний терморегулятором, за допомогою якого можна задавати температуру увімкнення та вимкнення.
- Увімкнення вентилятора можливе в діапазоні від 0° до +90 °C залежно від температури повітря в теплообмінному кожусі каміна.
Електродвигун
- Під час виготовлення вентилятора використовуються однофазні двигуни для роботи в мережі 230 В/50 Гц. Клас ізоляції — F. Двигун має вбудований тепловий захист з автоматичним перезапуском. Двигун із зовнішнім ротором обладнаний робочим колесом із загнутими лопатками вперед. Для досягнення більшого терміну експлуатації застосовуються підшипники ковзання.
- Вентилятор серії КАМ обладнаний асинхронним двигуном із додатковою крильчаткою для обдування й охолодження.
Монтаж
- Каминні вентилятори призначені для з'єднання з круглими повітропроводами.
- Вентилятор можна монтувати в будь-якому положенні з урахуванням напрямку потоку повітря у вентиляційній системі (позначено на корпусі вентилятора).
- Також потрібно передбачити доступ до обслуговування вентилятора.
- Від вентилятора до кожної кімнати монтується повітропровід для подавання теплого повітря.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 150 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.1 кВт |
| Продуктивність | 520 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Багатозональний |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Частота обертання | 1280 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 835 ₴








