Гнучкий спірально-навивний повітропровід з алюмінієвої стрічки. Для систем побутової і промислової вентиляції, опалення і кондиціонування з тиском до 10000 Па. Виготовляється з негорючою, стійкою до корозії алюмінієвої стрічки. Суперщільний потрійний замок забезпечує високу щільність шва і повну герметичність повітропроводів.
Повітропровід має малу вагу, високу еластичність і легкість монтажу.
Внутрішній діаметр 120 мм.
У довжину розтягується до 1 метра.
Повітропровід має малу вагу, високу еластичність і легкість монтажу.
Внутрішній діаметр 120 мм.
У довжину розтягується до 1 метра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Гнучкий повітропровід | Так |
| Діаметр | 120 мм |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 250 град. |
| Тип повітровода за способом з'єднання | Безфланцевий |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Товщина стінки | 0.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Гнучкий алюмінієвий, 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 ₴



