Витяжний вентилятор Colibri 100 - ультра компактний осьовий вентилятор для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь, кабінетів і інших побутових приміщень. Завдяки компактному розміру (діаметр 100 мм), продуктивності 95 м3/год, пристрій ефективно видаляє вологу, запахи та покращує циркуляцію повітря у приміщенни.
Основні характеристики:
- Продуктивність: 95 м3/год
- Споживана потужність: 14 Вт
- Напруга: 230 В
- Діаметр патрубка: 100 мм
- Монтажна глибина патрубка: 55 мм
- Рівень шуму: 33 дБА
- Матеріал корпусу та крильчатки: АБС-пластик, стійкий до УФ
- Колір: білий
- Тип монтажу: настінний або стельовий
Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач в комплект не додається.
Colibri 100 чудово підходить для створення здорового мікроклімату в невеликих приміщеннях.
Замовляйте Colibri 100 за вигідною ціною з доставкою по Україні. Надійна витяжка - здорове повітря у Вашому домі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minimax |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.59 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Витрата повітря | 90 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 146 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
| Вентилятор з мінімальною монтажною глибиною | Діаметр 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 501 ₴






