Дизайнерський вентилятор Mmotors MMP 100 з продуктивністю 90 м куб.год з ультратонким патрубком завдовжки 37 мм. Таке технічне рішення стало можливим завдяки ультратонкому двигуну.
- Мінімальна товщина патрубка дає змогу встановити вентилятор там, де майже немає монтажного простору.
- Елегантний вентилятор з ефектною передньою панеллю з пластику з потужним, але тихим повітряним потоком і бездоганною якістю прикрасять Вашу ванну кімнату, кухню, пральню, гардеробну кімнату або інше побутове приміщення та принесуть свіжість у Вашу оселю.
- Ступінь захисту вбудованого електродвигуна дозволяє вентилятору єфективно працювати в умовах високої вологості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MMotors JSC |
| Країна виробник | Болгарія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 90 куб.м/год |
| Рівень шуму | 27 дБ |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 163 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Глибина | 37 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зворотний клапан | Так |
| Чорний | 100 мм |
| Вентилятор з мінімальною монтажною глибиною | Діаметр 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 790 ₴






