Каучукова ущільнююча стрічка виготовлена із спіненого каучуку, на одну сторону нанесено специальний клейовий шар, використовується для герметизації клейових швів та з"єднань із каучукової теплоізоляції.
Стрічка каучукова має високу ізоляційну стійкість до конденсації, корозії, тепла і шуму.
Каучукова стрічка викорістовується для ефектівної звукоізоляції.
Параметри рулону:
- Товщина: 2 мм
- Ширина: 50 мм
- Довжина 1 м
- Наявність клейового шару
- Горючість: Г1
- Поведінка у вогні: слабо горючий, самозагасаючий
- Запах нейтральний
- Щільність: 40-55 кг/на м3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення матеріалу | Віброізоляція, Звукоізоляція |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Ширина | 50 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Щільність | 40 кг/м³ |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Еластичність матеріалу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴




