



Витяжний вентилятор 100 мм із зворотнім клапаном, малошумний
2 220 ₴
- В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Осьовий декоративний вентилятор для витяжної вентиляції з продуктивністю 90 куб. м на годину.
- Призначений для постійної або періодичної вентиляції санвузлів, душових, кухонь, гардеробних кімнат, пральні, ігрових кімнат, кабінетів та інших побутових приміщеннях.
- Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітроводами діаметром 100 мм.
- Корпус, крильчатка і лицьова панель виконані з високоякісного і міцного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Вентилятор обладнано зворотнім клапаном, для запобігання зворотньої тяги та можливих тепловтрат, прі вимкненному вентиляторі.
- Надійний двигун на радіальних кулькових підшипниках закритого типу NSK (Японія), що забезпечує низький рівень шуму і безвідмовну роботу вентилятора протягом 30 000 робочих годин.
- Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач в комплект не входить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MMotors JSC |
| Країна виробник | Болгарія |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Витрата повітря | 90 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2550 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Діаметр декоративної решітки | 145 мм |
| Підшипник кочення | Так |
| Розміри | |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 32 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
| Вентилятор з круглою решіткою | Діаметр 100 мм |
| Вентилятор з мінімальною монтажною глибиною | Діаметр 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 220 ₴



