Осьовий декоративний вентилятор для витяжної вентиляції з продуктивністю 150 куб. м на годину.
Призначений для постійної або періодичної вентиляції санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщеннях.
Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітроводами діаметром 100 мм.
Корпус, крильчатка і лицьова панель виконані з високоякісного і міцного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
Надійний двигун на радіальних кулькових підшипниках закритого типу NSK (Японія), що забезпечує низький рівень шуму і безвідмовну роботу вентилятора протягом 30 000 робочих годин.
Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач в комплект не входить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MMotors JSC |
| Країна виробник | Болгарія |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Витрата повітря | 150 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2650 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Підшипник кочення | Так |
| Розміри | |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 58 мм |
| Розмір патрубка | 118 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор з круглою решіткою | Діаметр 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190 ₴





