Труба d130 мм нержавіюча сталь, 0,5 м, 1 мм, AISI 201
467 ₴
- Під замовлення
Відправка з 06 квітня 2026Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Труба є основною частиною будь-якого димоходу або системи вентиляції. Виготовлена з неіржавкої сталі марки AISI 201. Стандартна пропонована заводом довжина 0,3 мм, 0,5 мм і 1 м. Діаметр труби потрібно підбирати згідно з діаметром на опалювальному приладі. Залежно від зони застосування, товщина виробу може бути: 0,5 мм — для газоподібного обладнання або вентиляції; 0,8 мм і 1 мм — для твердопаливних систем.
Труба d130 мм
L - 0,5 м
Товщина - 1 мм
Труба d130 мм
L - 0,5 м
Товщина - 1 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ліра-ЛТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Марка сталі димаря | AISI 201 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Генераторні установки, Каміни, Котли, Вентиляційні системи, Печі |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Діаметр димоходу | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Круглий канал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 467 ₴



