Витяжний осьовий вентилятор MiniMax 100 мм (5100)
682 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5100
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор осьовий у діаметрі 100 мм, з продуктивністю 95 м3/год використовується для постійної або періодичної вентиляції санвузлів, душових, господарських приміщені, кухонь та інших побутових приміщень.
- Корпус і крильчатка виготовлені з якісного та міцного АБС-пластику, стійкого до ультрофіолету.
- Надійний двигун потужністю 15 Вт призначений для безперервної роботи та не потребує обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегрівання.
- Вентилятор керується кімнатним вимикачем освітлення. Вимикач до комплекту не додається.
- Монтується безпосередньо в розріз вентиляційної шахти або з'єднується з повітроводами 100 мм, у разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.

| D | B | H | L | L1 |
| 98 мм | 160 мм | 135 мм | 80 мм | 22 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minimax |
| Країна виробник | Україна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Витрата повітря | 95 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор з мінімальною монтажною глибиною | Діаметр 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 682 ₴









