Канальний відцентровий вентилятор. Максимальна продуктивність — 540 м3/ч.
Застосування. Припливно-витяжні системи вентиляції приміщень різного призначення. Сталевий корпус забезпечує надійну роботу під час зовнішнього монтажу.
Матеріал. Корпус вентилятора виготовлений зі сталі з полімерним покриттям.
Двигун. Однофазні двигуни із зовнішнім ротором обладнані відцентровим робочим колесом із загнутими лопатками. Двигуни мають вбудований тепловий захист з автоматичним перезапуском. Двигуни забезпечені підшипниками кочення для забезпечення більшого терміну експлуатації (40 000 годин). Клас захисту двигуна IP 44.
Монтаж. Приєднання до стіни здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів, які входять до комплекту постачання. Подавання живлення на вентилятор здійснюється через зовнішню клемну коробку. Електричне під'єднання та встановлення мають виконуватися згідно з інструкцією й електричною схемою, зазначеною на клемній коробці.
Розміри:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Споживана потужність | 0.098 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 3.65 кг |
| Стан | Новий |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Частота обертання | 2770 об/мин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Продуктивність | 540 куб. м/час |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
- Ціна: 5 668 ₴



