Фланець вентиляційний 210х210 мм - d150 мм застосовується для декоративного оформлення вентиляційної шахти, для приєднання повітропроводу d150 мм від кухонної витяжки чи іншого витяжного або припливного обладнання в кухні, їдальні, салоні краси, майстерні і т. п.
Виготовляється з високоякісного пластику, стійкого до ультрафіолету.
Зручна одноелементна конструкція монтуються в стіну або стелю за допомогою шурупів, силікону або герметика.
Виготовляється з високоякісного пластику, стійкого до ультрафіолету.
Зручна одноелементна конструкція монтуються в стіну або стелю за допомогою шурупів, силікону або герметика.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Колір | Білий |
| Тип повітророзподільника | Витяжній, Приточний |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Стан | Нове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 210 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр приєднується воздухоотвода | 150 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | Діаметр 150 мм, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴



