Витяжний вентилятор Домовент 125 С К із зворотнім клапаном
620 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 125 С К
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Осьовий вентилятор для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
- Корпус і крильчатка виконані з високоякісного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Двигун призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегріву.
- Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач в комплект не додається.
- Монтується безпосередньо у вентиляційну шахту або з'єднуєтьсяз повітроводами.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
| Модель | D | B | H | L | L1 |
| Домовент 125 С К | 125 | 176 | 140 | 114 | 13 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.75 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Витрата повітря | 180 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 176 мм |
| Розмір патрубка | 123 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴



