

Витяжний вентилятор Awenta Silent 125 silver безшумний
2 340 ₴
- В наявності
- Код: KWS 125
Компанія AWENTA ввела на ринок нове рішення, що дає Клієнтам нові можливості облаштування інтер'єру.
SYSTEM+ дозволяє створити вентилятор, який відповідає індивідуальним потребам облаштування інтер'єру. До вентилятора KWS 125 ви виберете підходящу Вам за кольором панель ( в розділі вентиляційні решітки).
Вентилятор призначений для постійної або періодичної витяжної вентиляції в санвузлах, кухнях, коморах, гардеробних, кімнат відпочинку, магазинах, офісах тощо
Корпус і крильчатка виконані з високоякісного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
Надійний двигун з низьким енергоспоживанням, призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування. Двигун обладнаний підшипниками кочення для збільшення терміну служби(приблизно 40000 робочих годин) і встановлення вентилятора під будь-яким кутом. Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення( в комплект не входить).
Вентилятор можна встановити безпосередньо в отвір шахти. При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів, пластикових круглих або плоских каналів. Вентилятор можна монтувати на стіну або стелю.
.
| Модель | D | A | B | X | Y | W | Z |
| KWS 125 | 125 | 137 | 137 | 156 | 156 | 88 | 77 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Витрата повітря | 145 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Колір | Сірий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 156 мм |
| Розмір патрубка | 124 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 125 мм |
- Ціна: 2 340 ₴



