

Вентилятор для саун MMotors JSC MM-S 100, 105 м3/год, дерево квадрат, термостійкий
3 340 ₴
- Під замовлення
- Код: 0514
Відправка з 15 квітня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентиляція сауни є важливим чинником підвищення комфорту, циркуляції повітря та зниження шкоди для дихальної та серцево-судинної системи.
Спеціальний термостійкий вентилятор для сауни MM S 100, який працює за температури +140 °C і вологості до 100%.
Вентилятор обладнаний зворотним клапаном, який запобігає потраплянню холодного повітря в приміщення за вимкненого вентилятора.
Електродвигун, корпус, крильчатка та зворотний клапан вентилятора виготовлені з матеріалів, що дають змогу пристрою працювати за високої температури та вологості та можуть бути встановлені безпосередньо в приміщенні без ризику перегрівання.
Накладка з дерева просякнута спеціальним складом, щоб уберегти дерево від впливу 100% вологості.
Спеціальний термостійкий вентилятор для сауни MM S 100, який працює за температури +140 °C і вологості до 100%.
Вентилятор обладнаний зворотним клапаном, який запобігає потраплянню холодного повітря в приміщення за вимкненого вентилятора.
Електродвигун, корпус, крильчатка та зворотний клапан вентилятора виготовлені з матеріалів, що дають змогу пристрою працювати за високої температури та вологості та можуть бути встановлені безпосередньо в приміщенні без ризику перегрівання.
Накладка з дерева просякнута спеціальним складом, щоб уберегти дерево від впливу 100% вологості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MMotors JSC |
| Країна виробник | Болгарія |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 17 Вт |
| Витрата повітря | 105 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2790 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Колір | Коричневий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 340 ₴



