Перехідник із неіржавкої сталі завтовшки 0,5 мм призначений для з'єднання елементів димоходу різних діаметрів.
Діаметр 160 (на трубу 160 мм)
Діаметр 110 (в трубу 110 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Марка сталі димаря | AISI 201 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр виробу | 110 мм |
| Діаметр димоходу | 162 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴



