Витяжний вентилятор з таймером VENTS 100 ЛД Т, чорний
3 079 ₴
- В наявності
- Код: 100 ЛД черный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Осьовий вентилятор із продуктивністю 88 м3/год для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
- Монтуються в вентиляційні шахти або з'єднуються з гнучкими повітропроводами або пластиковими каналами діаметром 100 мм, якщо вентиляційна шахта розміщена на віддаленій відстані.
- Корпус, крильчатка та лицьова панель виготовлені з якісного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Конструкція крильчатки дає змогу підвищити ефективність вентилятора та термін експлуатації двигуна.
- Двигун із низьким енергоспоживанням призначений для безперервної роботи.
- Обладнаний захистом від перегрівання.
КЕРУВАННЯ
- Вентилятор керується кімнатним вимикачем освітлення. Вимикач до комплекту постачання не входить.
МОНТАЖНІ ОСОБЛИВОСТІ
- Вентилятор встановлюється в проріз вентиляційної шахти.
- У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів.
- Кріпиться до стіни шурупів.
- Може використовуватися для стельового монтажу.
| ПАРАМЕТР | ВЕЛИЧИНА |
| D | 100 мм |
| B | 152 мм |
| H | 120 мм |
| L | 126 мм |
| L1 | 30 мм |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Витрата повітря | 88 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Колір | Чорний |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 152 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
| Вентилятор з таймером | Діаметр 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 079 ₴












