



Фланець вентиляційний MINIMAX d120 мм 150 х 150 мм з пружинним кріпленням
134 ₴
- В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентиляційний фланець 150 х 130 мм d120 мм застосовується для декоративного оформлення вентиляційної шахти, для приєднання повітропроводу від кухонної витяжки чи іншого витяжного або припливного обладнання в кухні, їдальні, салоні краси, майстерні і т. п. Виготовляється з високоякісного пластику, стійкого до ультрафіолету. Зручна одноелементна конструкція монтуються в стіну або стелю за допомогою шурупів, силікону або герметика.
Комплектується пружинним кріпленням, для зручного монтажу-демонтажу.
Комплектується пружинним кріпленням, для зручного монтажу-демонтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minimax |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 150 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134 ₴



