
Витяжний вентилятор Blauberg Auto 100 з автоматичними жалюзі
3 461 ₴
- В наявності
- Код: Auto100
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Blauberg Auto 100 - осьовий витяжний вентилятор з автоматичними жалюзі, з продуктивністю 98 м куб.год.
Застосування
- Для постійної або періодичної витяжної вентиляції санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
- Для монтажу в вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами діаметром 100 мм.
Конструкция
- Корпус і крильчатка виготовлені з високоякісного та міцного пластику АБС.
Вентилятор обладнаний автоматичними жалюзі, для запобігання зворотньої тяги.
Двигун
- Надійний двигун із низьким енергоспоживанням.
- Призначений для безперервної роботи та не потребує обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегрівання.
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач до комплекту не входить.
- Ступінь захисту IP 24

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blauberg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Автоматичні жалюзі | Так |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Витрата повітря | 98 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
| Вентилятор з автоматичними жалюзі | Діаметр 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 461 ₴



