VENTS 100 SIMPLE - осьовий вентилятор для витяжної вентиляції з продуктивністю 95 м3/год.
Застосування:
Постійна або періодична вентиляція санвузлів, душових, кухонь, пральних, гардеробних кімнат, ігрових кімнат та інших побутових приміщень.
Для монтажу в вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами 100 мм.
Конструкція:
Сучасний дизайн і естетичний зовнішній вигляд
Корпус і крильчатка виготовлені з якісного та міцного АБС-пластику, стійкого до ультрафіолету.
Конструкція крильчатки дає змогу підвищити ефективність вентилятора та збільшити термін експлуатації двигуна.
Захисна сітка від комах.
Двигун:
Надійний двигун із низьким енергоспоживанням, лише 14 Вт.
Призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування.
Обладнаний захистом від перегрівання.
Керування:
Вентилятор керується кімнатним вимикачем освітлення. Вимикач до комплекту постачання не входить.
Можна регулювати швидкість вентилятора за допомогою регулятора РС-1-300 (купується окремо.
Монтажні особливості:
Вентилятор кріпиться безпосередньо в розріз вентиляційної шахти.
У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів або пластикових круглих або плоских каналів.
Кріпитися до стіни або стелі за допомогою шурупів.

| D | B | L | L1 |
| 100 | 150 | 97 | 15 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 95 куб.м/год |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Сила струму (А) | 0.09 |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
- Ціна: 709 ₴




