Осьовий декоративний вентилятор Вентс 100 Х для витяжної вентиляції з продуктивністю 89 м3/год.
Використовується для постійної або періодичної витяжної вентиляції душових, санвузлів, пральних, гардеробних, кухонь, ігрових кімнат та інших побутових приміщень.
Конструкція:
Вентилятор керується кімнатним вимикачем освітлення. Вимикач не входить до комплекту постачання.
Можна регулювати швидкість за допомогою регулятора РС-1-300 (купується окремо).
Можна керувати вентилятором за допомогою блока керування БУ-1-60 (описання в розділі електричне приладдя до вентиляторів). Надається окремо.
Монтажні особливості:
Вентилятор монтується безпосередньо в проріз вентиляційної шахти.
У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти використовуються гнучкі повітроводи або плоскі та круглі пластикові канали діаметром 100 мм.
Кріпиться до стіни або стелі за допомогою шурупів.
Використовується для постійної або періодичної витяжної вентиляції душових, санвузлів, пральних, гардеробних, кухонь, ігрових кімнат та інших побутових приміщень.
Конструкція:
- Сучасний дизайн і естетичний зовнішній вигляд.
- Корпус і крильчатка виготовлені з якісного та міцного АБС-пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Конструкція крильчатки дає змогу підвищити ефективність вентилятора та збільшити термін експлуатації двигуна.
- Декоративні змінні кольорові вставки в комплекті: блакитна, салатова, жовта та рожева.
- Ступінь захисту — IP24.
- Надійний двигун із низьким енергоспоживанням усього лише 14 Вт.
- Призначений для безперервної роботи, не потребує обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегрівання.
Вентилятор керується кімнатним вимикачем освітлення. Вимикач не входить до комплекту постачання.
Можна регулювати швидкість за допомогою регулятора РС-1-300 (купується окремо).
Можна керувати вентилятором за допомогою блока керування БУ-1-60 (описання в розділі електричне приладдя до вентиляторів). Надається окремо.
Монтажні особливості:
Вентилятор монтується безпосередньо в проріз вентиляційної шахти.
У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти використовуються гнучкі повітроводи або плоскі та круглі пластикові канали діаметром 100 мм.
Кріпиться до стіни або стелі за допомогою шурупів.
| D | B | H | L | L1 |
| 100 | 152 | 120 | 125 | 30 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.61 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 566 ₴



