Відцентровий канальний вентилятор в пластиковому корпусі. Максимальна продуктивність - 250 м3/год.
Застосування. Використовуються в припливно-витяжних системах вентиляції торгових, офісних та інших приміщень. Завдяки корпусу з високоякісного пластику, який, на відміну від металу, не схильний до корозії, підійдуть для установки в витяжних системах вентиляції приміщень з підвищеною вологістю: санвузлів, кухонь та ін
Матеріал. Корпус вентилятора виготовлений з високоякісного і міцного пластика.
Двигун. Однофазний двигун із зовнішнім ротором оснащений відцентровим робочим колесом з назад загнутими лопатками. Двигун має клас захисту IP44 і вбудований тепловий захист з автоматичним перезапуском. Двигуни забезпечені підшипниками кочення для забезпечення більшого терміну експлуатації (40 000 годин).
Монтаж. Приєднання до стіни здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів, які входять в комплект поставки або додаткової кріпильної підставки ПВК яка купується окремо. Подача живлення на вентилятор здійснюється через зовнішню клемну коробку. Електричне підключення і установка повинні виконуватися відповідно до інструкції та електричної схемою, зазначеної на клемної коробки.
Розміри:

| D | D1 | B | L | L1 | L2 | L3 |
| 100 мм | 250 мм | 270 мм | 320 мм | 30 мм | 27 мм | 30 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.01 кг |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.08 кВт |
| Продуктивність | 250 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Частота обертання | 2820 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 100 мм |
- Ціна: 2 562 ₴



