Домовент 125 ВКО — осьовий канальний вентилятор, для витяжної або припливної вентиляції з продуктивністю до 185 м3/год.
Застосування:
- Постійна або періодична вентиляція санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
- Витяжна або приточна вентиляція в залежності від варіанта встановлення вентилято-режима в системі.
- Для використання із системою пластикових ПВХ каналів або гнучких каналів.
- Переміщення малої та середньої величини потоку повітря на невеликі відстані за малого опору вентиляційної системы.
- Для монтажу з повітроводами Ø 125 мм.
Конструкція:
- Корпус і крильчатка виготовлені з високоякісного та міцного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Конструкція крильчатки дає змогу підвищити ефективність вентилятора та термін служби двигуна.
- Ступінь захисту IP X4.
Двигун:
- Надійний двигун із низьким енергоспоживанням.
- Призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегрівання.
Розміри:

| D | D1 | L | L1 |
| 125 мм | 129 мм | 93 мм | 31 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.48 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Витрата повітря | 185 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 125 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴




