Витяжна пластикова решітка для декоративного оформлення виходів витяжних вентиляційних систем побутових, громадських будівель. Виготовлена з пластику.
Призначена для монтажу жорсткого воздуховода d120 мм (від кухонної витяжки над плитою, від вентилятора, який знаходиться на віддаленій відстані від вентиляційної шахти тощо).
МВ 120 квс обладнана додатковою знімною вентиляційною сіткою з захисною сіткою від комах і девиатором для запобігання зворотного потоку через нижню вентиляційну решітку.
Сітка кріпиться до стіни за допомогою шурупів.

| Модель | B | H | B1 | H1 | D | L | L1 |
| МВ 125 Кс | 182 мм | 252 мм | 160 мм | 226 мм | 120 мм | 10 мм | 75 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 252 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 120 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційна решітка | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 204 ₴






