Витяжний побутовий вентилятор з автоматичною заслінкою, низьким рівнем шуму й енергоспоживання.
Витяжний вентилятор у стильному дизайні призначений для санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Максимальна витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат у приміщенні.
Конструкція:
Двигун:
Витяжний вентилятор у стильному дизайні призначений для санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
Максимальна витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат у приміщенні.
Конструкція:
- Корпус і крильчатка виготовлені з якісного пластику, стійкого до ультрафіалету.
- Спеціальна аеродинамічна форма крильчатки змішаного типу, забезпечує велику витрату повітря і низький рівень шуму.
- Укорочений патрубок дає змогу встановити вентилятор до вентиляційної шахти або приєднати до повітроводу 100 мм.
- Вихідний патрубок вентилятора обладнаний спеціальними випрямлячами потоку повітря, які знижують турбулентність, збільшують напір повітря і сприяють зниженню рівня шуму.
- Вентиляторний блок легко знімається з корпусу для чищення.
- Високий захист від води робить вентилятор ідеальним рішенням для вентиляції ванної кімнати.
- Електронні компоненти вентилятора закриваються спеціальними герметичними заглушками.
- Вентилятор обладнаний термоактуатором, який забезпечує плавне відкриття й закриття лицьової панелі, яка перешкоджає зворотній тягі.

Двигун:
- Надійний двигун на кулькопідшипниках із мінімальним енергоспоживанням 9 Вт.
- Підшипники не вимагають технічного обслуговування та містять достатню кількість мастильного матеріалу для всього терміну експлуатації двигуна (приблизно 40 000 годин безперервної роботи).
- Двигун встановлений на гумових віброгасних вставках для поглинання вібрацій і забезпечення безшумної роботи вентилятора.
- Двигун обладнаний захистом від перегрівання.
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення (до коплект постачання не входить).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 9 Вт |
| Швидкість обертання | 2165 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 221 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 844 ₴








