



Витяжний вентилятор Aerauliqa QD 100 BB Т з таймером
2 555 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: QD 100 BB Т
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Осьовий вентилятор із низьким рівнем шуму AERAULIQA QD 100 BB Т з патрубком 98 мм — із закритою лицьовою панеллю білого кольору, з продуктивністю 83 м3/год і низьким енергоспоживанням 8 Вт ідеально підходить для витяжки затхлого повітря з побутових приміщень.
Сфера застосування:
- постійна або періодична вентиляція в санвузлах, душових, кухні, пральній, коморі, дитячій ігровій кімнаті тощо.
- вентиляція приміщень із високими вимогами до рівня шуму, енергоспоживання та дизайну
Конструктивні особливості:
- Розмір патрубка вентилятора 100 мм
- Класичний дизайн і естетичний зовнішній вигляд
- Вентилятор обладнано таймером затримки вимкнення, який дозволяє вентилятору працювати, після вимкнення вимикачем від 3 до 30 хвилин.
- Вентилятор обладнаний зворотним клапаном для запобігання зворотній тягі з вентиляційної шахти та можливих тепловтрат у разі вимкнення вентиляторе.
- Корпус, крильчатка та лицьова панель виготовлені з якісного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Високий рівень захисту від води робить вентилятор ідеальним рішенням для вентиляції ванної кімнати.
Двигун:
- Двигун із низьким енергоспоживанням призначений для безперервної роботи.
- Обладнаний захистом від перегрівання.
- Двигун обладнаний підшипниками кочення для збільшення терміну експлуатації (приблизно 30000 робочих годин).
- Ступінь захисту вбудованого електродвигуна дозволяє вентилятору працювати в умовах високої вологості.
Особливості монтажу
- Монтуються безпосередньо в проріз вентиляційної шахти
- У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів або пластикових круглих або плоских каналів.
- Кріпитися до стіни або стелі за допомогою шурупів.
- Успішно монтується на стіну або стелю.
- Вентилятор керується кімнатним вимикачем освітлення.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aerauliqa |
| Країна виробник | Італія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 83 куб.м/год |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.6 кг |
| Стан | Новий |
| Підшипник кочення | Так |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 164 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зворотний клапан | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 555 ₴



