Витяжний вентилятор чорний глянцевий VENTS Plain 100
1 672 ₴
- В наявності
- Код: Plain100BL
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Осьовий енергозберігаючий вентилятор Plain100 використовується для постійної або періодичної вентиляції в ванних кімнатах, санвузлах, кухнях та інших побутових приміщеннях.
- Максимальна витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат.
- Корпус і крильчатка виготовлені з пластику ABS, стійкого до ультрафіолетового випромінювання.
- Лицьова декоративна панель виготовлена із скла чорного кольору.
- Надійний двигун на підшипниках з мінімальною енергією 14 Вт.
- Вентилятор встановлюється безпосередньо в вентиляційній шахті.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
- Може використовуватися для стельового монтажу.
- При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітропроводів, пластикових вентиляційних каналів.
- Вентилятор керується за допомогою кімнатного вимикача освітлення (купується окремо).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.45 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Витрата повітря | 100 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Колір | Чорний |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 99 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чорний | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 672 ₴








