

Витяжний вентилятор з таймером Awenta KWS 125 Т з панелью під плитку PI125
2 514 ₴
- В наявності
- Код: MK32258BC
Вентилятор призначений для постійної або періодичної витяжної вентиляції в санвузлах, кухнях, кабінетах, гардеробних, кімнат відпочинку, магазинах, в офісах і т. п.
Корпус і крильчатка виконані з високоякісного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Особливістю даного вентилятора є лицьова панель, на яку можна наклеїти Вашу плитку.
- Вентилятор обладнано вбудованим регульованим таймером затримки вимкнення (від 2 до 30 хвилин).
Надійний двигун з низьким енергоспоживанням, призначений для безперервної роботи і не потребує обслуговування.
Двигун обладнаний підшипниками кочення для збільшення терміну служби (приблизно 40000 робочих годин).
Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення (в комплект не додається).
Вентилятор можна встановити безпосередньо в розріз вентиляційної шахти.
При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів, пластикових круглих або плоских каналів.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Настінний |
| Витрата повітря | 145 куб.м/год |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 123 мм |
- Ціна: 2 514 ₴



